Психологічна служба закладу є складовою частиною державної системи охорони здоров’я молоді України. Метою діяльності психологічної служби є надання психологічної допомоги, підтримки усім учасникам освітнього процесу, а також створення психологічно сприятливого мікроклімату в колективі.
Практичний психолог закладу здійснює роботу за наступними напрямами:

  • психодіагностична робота;
  • профілактична робота;
  • консультаційна робота;
  • корекційно-розвивальна робота;
  • психологічна просвіта;
  • організаційно-методична робота.

Звернутися до психолога Центру творчості може кожний учасник освітнього процесу: педагог, технічний працівник, вихованець, батьки.

Знайомтесь! Агапій Марина- практична психологиня ЦТДЮ. 

Марина Володимирівна – дипломована психологиня-консультантка. Свою освіту здобула в Київському університеті ім. Б. Грінченка.  Психологиня надає консультативні послуги у ЦТДЮ Святошинського району вихованцям закладу, їх батькам та педагогам із виховних та особистих питань. 

 Графік роботи: 

З 13:00 до 17:00 – пн-ср 

З 10:00 до 12:00 – пт 

Тел: +380967542017 – для домовленості та уточнення деталей (краще писати)

До психологині можна звернутися з будь-яким запитом: душевні переживання, конфлікти, життєва криза, питання вибору, виховання дитини. Будьте впевненими у конфіденційності даних та якісності послуг, наданих Вам: адже навіть, якщо Ваш запит не в компетенції даного спеціаліста, він обов’язково проконсультує та спрямує Вас до фахівця, який зможе надати належну допомогу.