Програмування для дошкільнят SCRATCH JR.

ЗАПРОШУЄМО діток віком ВІД 4 ДО 6 РОКІВ

Все частіше в дошкільному віці просять у мами і тата телефон або планшет і хочуть поринути у світ фантазій та чогось незвичайного. А якщо таке прагнення використати з більшою користю?
Дитяче програмування дає можливість дитині не просто гратися з планшетом. Гаджет відкриває чудові можливості для розвитку, а саме логічного мислення, креативності, уяви та уваги. Заняття проходять на основі додатку Scratch Jr.
Scratch Jr – це спеціально розроблена платформа програмування для дітей дошкільного віку (4-6 років). Програма Scratch Jr має простий інтерфейс, який візуально привабливий та легкий у використанні. Вона дозволяє дітям створювати власні інтерактивні історії, анімацію та ігри шляхом збирання блоків програмування за допомогою простого інтерфейсу перетягування та випадаючих меню.

Заняття на основі додатку сприяють розвитку творчості, логічного мислення та розуміння основ програмування у дітей. Вона дає їм можливість експериментувати з різними блоками програмування, створювати свої власні проекти та спостерігати за їхнім виконанням у вигляді анімації. Також дітки можуть спільно працювати над проектами, обмінюватись ідеями та навіть розміщувати свої творіння в онлайн-спільноті Scratch Jr.

Керівник : Гладченко Марія

тел. 093-8503893

Гурток працює за адресою вул. Чистяківська, 18 (Науково-технічний відділ)

Розклад вівторок і четвер:

  • 14:30-15:30 (І група)
  • 15:30-16:30(ІІ група)
  • 16:30-17:30 (ІІІ група)