АДМІНІСТРАЦІЯ
Рослякова Світлана ДмитрівнаДиректор
Іваннікова Ірина ОлександрівнаЗаступник директора з навчально-виховної роботи
Дем’яненко Людмила ВасилівнаЗаступник директора адміністративно-господарчої роботи
Хом’якова Ольга ОлександрівнаЗавідуюча науково-технічним відділом
Шейко Надія ІванівнаЗавідуюча естетичним відділом
Урянська Тетяна ОпанасівнаМетодист
Пустільнік Світлана АнатоліївнаМетодист
Рудич Валентина ОлексіївнаМетодист, завідуюча історико – краєзнавчим музеєм «Пам’ять»
Єрьоменко Вікторія ГеоргіївнаПсихолог
Клеванська Олена ПетрівнаКульторганізатор
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОК
Рябикін Іван ВасильовичКерівник клубу картингістів «Веркон»
Наливайко Валерій СавелійовичКерівник судно модельного гуртка
Войнаровський Богдан БорисовичКерівник ракето та авіа моделювання
Мульганов Костянтин ЮрійовичКерівник студії розробки інноваційних пристроїв «Евріка», керівник гуртка художнього випилювання лобзиком лазер – Work
Макарова Катерина ЮріївнаКерівник клубу комп’ютерна графіка та web-дизайн
Кондрач Віталій ПетровичКерівник гуртка “Volt” електроніка та винахідництво
Ільченко Равіль ЄвгеновичКерівник гуртка “Дрифт трайк”
Циганов Святослав СергійовичКерівник гуртка STEAM для новачків
ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВИЙ НАПРЯМОК
Реутова Татьяна МиколаївнаКерівник гуртка художньої кераміки
Ігнатенко Лідія ПетрівнаКерівник гуртка «Handmade»
Ізаак Лариса ІванівнаКерівник Зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва та дизайну
Мархонос Світлана МиколаївнаКерівник гуртка «Handmade» – ІІ
Кузьменко Анеля ЙосипівнаКерівник Зразкового художнього колективу майстерні живопису та дизайну «Палітра»
ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК
Мельник Олена БорисівнаХудожній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Мельник Назарій ОлеговичПедагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Белашевська Ольга ПавлівнаЗвукорежисер Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Григор’єва Ірина ЛеонідівнаХудожній керівник Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Савченко Олена МиколаївнаПедагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Звєрєва Катерина ЕдуардівнаПедагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Сушка Анастасія ІгорівнаПедагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Рахуба Олена СеменівнаКерівник Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Долгіх Олена ВолодимирівнаПедагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Казакова Єлизавета В’ячеславівнаКерівник Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Кузьменко Інна ЮріївнаПедагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Матюшина Анна ВіталіївнаПедагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Вахліовська Олександра ДмитрівнаКерівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Скопненко Анна ОлександрівнаКерівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Дацюк Ірина СтепанівнаКерівник ансамблю бальної хореографія «Лінія танцю»
Лабенська Людмила ВолодимирівнаКерівник студії естрадного вокалу “Консонанс”
Ковальов Богдан АнатолійовичКерівник гуртка етнічних інструментів
Некрасова Наталія ВікторівнаКерівник вокальної студії «Веселі нотки»
Стукало Андрій ВікторовичКерівник музичної студії «Чарівні струни»
СТУДІЯ РОЗВИТКУ “ДОШКОЛЯРИК”
Іваннікова Ірина ОлександрівнаКерівник студії раннього розвитку «Дошколярик», педагог групи з 5 років
Загоняйло Наталія ОлександрівнаПедагог студії раннього розвитку «Дошколярик», групи з 3 років
Єрьоменко Вікторія ГеоргіївнаПедагог «Англійська для малюків»
Блінова Наталія СергіївнаХореограф
СПОРТИВНИЙ НАПРЯМОК
Хоменко Микола Васильовичкерівник гуртка «Шахи та шашки»