Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль “Викрутаси” свою історію розпочав у 2010 році під керівництвом Скрипник Єлизавети В’ячиславівни.

З часом до колективу приєднались чарівні педагоги Інна Кузьменко та Анна Матюшина, випускниці Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Завдяки плідній праці висококваліфікованих педагогів у 2013 та 2018 роках, ансамбль підтвердив звання “Зразковий художній колектив

Майбутні артисти зростають, вивчаючи елементи партерної гімнастики та акробатики, дитячої, а згодом класичної хореографії, але основним напрямков є вивчення танців народів світу.

Для збільшення зацікавленості дітей у мистецтві народного танцю в репертуарі багато стилізованих композицій, тобто народні танці збагачені новими засобами і формами хореографічної виразності.

Ансамбль є активним учасником та переможцем всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів.

Вихованці колективу мали можливість дарувати своє мистецтво на сценах різних країн світу зокрема: Республіка Болгарія, Грузія, Італія, Польща, Угорщина, Німеччина, Чехія, Австрія.

І якщо вам вже є 4-ри рочки або майже 4-ри 😉 , ми дуже чекаємо вас у нашій творчій родині. 

Художній керівник: Скрипник Єлизавета Вячеславівна

Тел: (093) 987-72-36, (067) 254-29-92

Педагоги – хореографи: Кузьменко Інна та Матюшина Анна

Кузьменко Інна Юріївна працює на базі гімназії “Апогей” за адресою вул. Чистяківська, 24

Розклад:

  • Понеділок: 17:00-18:30 (2 група)
  • Вівторок: 15:30-17:00 (1 група)
  • Середа: 17:00-18:30 (2 група)
  • П’ятниця: 15:30-17:00 (1 група), 17:00-17:45 (2 група)

Скрипник Єлизавета В’ячеславівна працює за адресою пр. Перемоги, 71/2 (Естетичний відділ)     

Розклад:

  • Понеділок: 15:30-17:00 (3 група)
  • Середа: 15:30-17:00 (3 група)
  • П’ятниця: 15:30-17:00 (3 група), 17:00-17:45
  • Субота: 11:00-12:30

Матюшина Анна Віталіївна працює за адресою пр. Перемоги, 71/2 (Естетичний відділ)    

Розклад:

  • Понеділок: 14:20-15:30 (2 група), 17:00-18:00 (1 група)
  • Середа: 14:20-15:30 (2 група), 17:00-18:00 (1 група)
  • П’ятниця: 14:20-15:30 (2 група)