Арт тиждень до Дня художника України

#АрттижденьЦТДЮ

9 -13 жовтня в Центрі творчості дітей та юнацтва святошинського району проходив Арт тиждень до Дня художника України. 

В гуртках образотворчого мистецтва відбулись відкритті заняття, на яких діти змогли ознайомитись з творчістю сучасних маловідомих художників і визнаних митців України. 

Наймолодші вихованці Зразкового художнього колективу “Студія образотворчого мистецтва та дизайну” знайомились з творчістю Марії Примаченко. А Вихованці Народного художнього колективу майстерня живопису та дизайну “Палітра” знайомились з творчістю майстрині декоративного живопису в жанрі “наївного мистецтва” Катерини Василівни Білокур. Діти переглянули фільм про творчість видатної художниці, а керівники студії Анеля Йосипівна та Лариса Іванівна розповіли своїм вихованцям багато цікавих фактів про життя художниць та їх творчу спадщину. Діти намагались доторкнутись до творчого світу визначних майстринь, копіювали роботи художниць, сповнювали їх своїм сучасним баченням. Подивіться, які чудові роботи створюють наші талановиті діти! 

Навіть найменші вихованці студії “Дошколярик” і артстудії “Дивосвіт” приєдналися до проєкту. Діти знайомились з творчістю майстрині Марії Примаченко та Євгенії Гапчинської. Керівники груп студії Заганяйло Наталя Олександрівна та Іваннікова Ірина Олександрівна розповіли дітям багато цікавих фактів про життя художниці. Діти з захопленням копіювали роботи художниці добавляючи частинку своїх дитячих фантазій. Неймовірно насичений Арт тиждень, ми раді відкривати нові таланти та творчо виховувати наших дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.