Великдень – світле Христове воскресіння

Вихованка арт-студії «Дивосвіт» Кундік Марія, разом з мамою Іриною, до Великодня зробили багато чудових писанок.

24 квітня 2022 року православні християни святкують найважливіше свято – Великдень (Пасху).💙💛
Православна Пасха – це звільнення всього людства від усього поганого, це закінчення Посту. Здавна кожен регіон України мав свої традиції та особливості писанкарства. Одного погляду на писанку було достатньо, щоб сказати в якій області її було виготовлено та що саме хотів сказати автор писанки (деякі з писанок розповідали цілі історії про життя людини чи цілої родини).

Вихованка арт-студії «Дивосвіт» Кундік Марія, разом з мамою Іриною, до Великодня зробили багато чудових писанок.


Розписування яєць до Великодня – традиція не нова. Радісно, що пройшовши через віки, вона зуміла зберегти свою самобутність. Цікаво й те, що методики розписування писанок, їх символіка і кольорова гама різняться не тільки від країни до країни, а й від міста до міста.

З надією в серці….всіх з Великоднем привітали вихованці студії розвитку “Дошколярик Ірини Іванникової


Колектив нашого Центру творчості дітей та юнацтва вітає усіх своїх вихованців, батьків та шанувальників нашої великої творчої та креативної родини зі Великоднем! Бажаємо, щоб переможний дух нашої нації і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.Нехай Великдень принесе нашій Україні перемогу і процвітання!

Благополуччя, злагоди та мирного неба над голово побажали вихованці 3 групи студії розвитку “Дошколярик” Дарії Дерябкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.