Вітамінна Бомбочка

🇺🇦 Впевнено крокуємо до перемоги!

🍌🍒 Сьогодні отримали відгуки від наших котиків з Південного напрямку фронту, яким Народний художній колектив “Ансамбль танцю “Вітамінчики” Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва виготовив та передав 100 лікувальних баночок від простуди!

🙏 Захисники дякують за смачні та корисні Вітамінчики, приготовлені дитячими ручками з допомогою батьків Вітамінної родини та за вітальні малюночки з Днем Захисника Вітчизни!

🇺🇦 Наші дорогі воїни, наші Герої – НЕ ХВОРІЙТЕ!!!! Ми будемо день і ніч для вас виготовляти Бомбочки, які вбивають віруси та мікроби, тільки, щоби ви гнали ворога подалі в пекло!

🙏 Дякуємо Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation за співпрацю і особисто головному логісту фонду Sergio Honcharuk за допомогу. Дякуємо кожному, хто допомагає ЗСУ!

Холодна погода, сирі окопи, дощі та очікувані заморозки негативно можуть впливати на боєздатність наших Захисників на фронті.

🙏Тому звертаємося знову за допомогою по придбанню вітамінних продуктів (меду, лимонів, імбирю) та виготовлення лікувальної суміші! Чекаємо на ваші донати

Картка Приват на Вітамінні Бомбочки: 4149 4393 1961 1756

🇺🇦РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.