Вітаємо з перемогами вихованців нашої STEAM-лабораторії!

Вітаємо з Перемогою вихованців нашої STEAM-лабораторії! 20-21 квітня у Центрі технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району пройшов міський конкурс з інформаційних технологій “SMART-IT 2024”! Вихованці гуртка “Програмування Scratch/Phyton та створення відеоігор” взяли участь в олімпіаді з програмування та кожен показав свій найкращий результат! Ми щиро раді привітати:

Плотников Ілля – 1 місце!

Стрелюк Ростислав – 2 місце з програмування Python у молодшій категорії!

Усі учасники продемонстрували свої знання типів даних, алгоритмічних структур та логічних операторів та виконали завдання на високому рівні У номінації Програмна розробка показали чудові результати:

Цибенко Тимофій – 2 місце!

Тиркус Захар – 3 місце!

Веденьєв Артем – 3 місце!

Дзюбенко Каміла – 3 місце!

Хлопці та дівчата креативно підготувались до конкурсу – розробили ігри та анімації від шутерів на двох гравців до ігор на розчинення логіки та концентрації уваги Дякуємо всім учасникам конкурсу та бажаємо натхнення і нових досягнень . Дякуємо керівнику гуртка Марку Костюку за підготовку дітей до конкурсу та їх підтримку під час захисту! Дякуємо Центру ТТМ Дарницького р-ну м. Києва за організацію та проведення конкурсу задля можливості реалізації вмінь та мотивації активної молоді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.