Вітаємо команду судномоделістів ЦТДЮ з високими результатами у відкритому Чемпіонаті міста Києва

Наші вихованці не лише пізнають та вивчають ази суднобудування, вони також беруть участь у конкурсах та змаганнях. Отже Вітаємо команду судномоделістів ЦТДЮ з високими результатами у відкритому Чемпіонаті міста Києва, що проходив 24-25 лютого у Центральному Будинку офіцерів Збройних сил України. Змагання проходило у класі “С” (стендові моделі).

ІІ командне місце серед юніорів;

Володимир Семеренко – срібна та дві бронзові медалі;

Ерік Лозенко – три бронзові медалі;

Вадим Невгад – дві бронзові медалі;

Макар Джалілов – бронзова медаль.

Переможці також отримали кубки та дипломі від Департаменту молоді та спорту та Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України. Керівник команди Валерій Наливайко також був нагороджений Всеукраїнською ГО “Товариство сприяння оборони України” за активну участь. Але перемоги – це лише одна частина нашої історії. Головне – це радість від відкриття та вивчення нового, дружня атмосфера та спільна мета створювати щось дійсно вражаюче.

Ми віримо, що кожна перемога наших дітей у гуртку суднобудування – це не лише відзначення їхнього таланту, а й підтвердження важливості розвитку інтересів та навичок ще з молодих літ. Нехай наші маленькі майстри продовжують плавати у світі суднобудування, де межі визначаються тільки їхньою уявою та креативністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.