В ногу з часом

Вони завжди крокують в ногу з часом. Зійти з хвилі успіху та перебувати поза трендами, їм просто не допустимо. Вони взірці, вони приклад. Українські освітяни – люди, які встигають скрізь і все!

Сьогодні, 8 лютого, педагоги закладів освіти взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі до Дня безпечного Інтернету. У віртуальних кімнатах Google for Education, кожен учасник виконував своє завдання. Під час заходу, в онлайн форматі, реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ. Педагоги та адміністрація ЦТДЮ не пасли задніх і з задоволенням приєдналися до флешмобу.

Завдання були творчими, з конкретними цілями та висновками. Найважливішим завданням для педагогів стало засвоєння простих, але надважливих речей – створювати такий контент, який залишав би за собою вибір: що висвітлювати, а що залишити за кадром. Крім цього, привернути увагу освітян до фото освітнього процесу, вимог щодо публікацій фотографій на сайтах закладів освіти та інших онлайн-ресурсах. Деякі завдання були на логічне мислення. Наприклад, дізнатися, які є способи шахрайства в мережі або на пристроях. В разі його виявлення або підозри важливо звернутися по допомогу до дорослого, якому довіряє дитина.

До слова, ключовим меседжем стало те, що кожен учасник Інтернет простору має усвідомити просту, але цінну річ – ділитись особистою інформацією слід дуже обачно, а паролі створювати надійними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.