Дистанційне навчання ЦТДЮ

Ось уже і екватор другого тижня, як наш Центр творчості справно працює дистанційно. Відновлення робочого процесу, певно, стало ліками для багатьох наших вихованців та їхніх батьків. І не важливо де ми з Вами знаходимося, в Києві, в інших безпечних куточках нашої країни чи взагалі за кордоном. Головне – ми разом і в нас з Вами є така можливість.

Нагадаємо, що відновлення освітнього процесу в Києві, в дистанційному форматі, відбулося 28 березня поточного року. Попри те, що столиця продовжує жити і працювати в умовах воєнного стану, мета “дистанційки” під час війни, насамперед, психологічна пітримка, спілкування та перемикання уваги дітей. То ж заняття нашого Центру творчості залишаються такими ж насиченими цікавою, пізнавальною та креативною інформацією як і в мирний час.

З нами можна все: запалити під сучасні, бальні або народні ритми, душевно поспівати з юними виконавцями або просто послухати їх, креативити разом з арт-студією та handmade, вжитися в ролі з нашими театралами, відтворити на холсті пензлем або олівцем свій стан душі разом з художниками, намалювати мир, порозмірковувати на цю тему з маленькими дошколяриками та пофантазувати і втілити нові ідеї разом з юними програмістами.

Про роботу гуртків можна дізнатися в розділі “Розклад”, а детальну інформацію про години занять – у керівників відповідних гуртків.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.