Вітамінчики

Звітній концерт творчих колективів 2023

У Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва відбувся звітний концерт творчих колективів “У променях дитячих сердець”.
Цей захід був сповнений таланту, енергії та неймовірної атмосфери творчості.
Хореографічні колективи порадували глядачів яскравими номерами. Кожен колектив проявив власну унікальну манеру виконання та неповторні постановки.
Музичні та вокальні колективи доклали до своїх виступів душу, і це дійсно відчувалось. А наймолодші вихованці, зворушили своїм виконанням.
Вихованці театрального гуртка не залишили байдужими глядачів. Їхні захоплюючі історії перенести нас у світ фантазії та надихнути на нові враження
Під час концерту традиційно вітали наших випускників і вручали «Свідоцтва про позашкільну освіту».
Також привітали нових педагогів, які працюють з нами перший рік.
На наш звітний концерт завітали почесні гості: голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський та представники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Олексій Сукенніков.
Цей звітний концерт не був би таким чудовим без роботи наших незамінних та незламних педагогів, керівників гуртків та адміністрації. Всі вони старанно працювали протягом всього року, розкриваючи талант та потенціал кожної дитини.
Ми дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу, а також батькам наших вихованців та адміністрації Центру культури «Святошин» за чудову залу і професійну роботу команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.