Його велич – КАШТАН!

Знайомтесь: його Велич – Каштан! Із зростом майже два метри, наш маленький велетень вже має розкішну пишну крону. Саме він, від сьогодні, збагатив наш гай і прикрасив розмаїття яскраво-зеленого подвір»я Центру творчості дітей та юнацтва на Чистяківській.  

Флешмоб з висадки дерев в закладах освіти Святошинського району 27 травня – подія не випадкова. Адже наш сивочолий Київ святкуватиме, 29 травня, свій черговий день народження. Столиці виповнюється 1540 років. Саме дерево є символом життя, а подарувати життя –  як відомо – найкращий дар.

Здавна вірили, що дерева мають не лише душу, а й володіють великою мудрістю та священною містичною силою. Воно вважалося дзеркалом того, що відбувається не лише в людині, але й у видимій та невидимій природі.

До речі, каштан називають волелюбним деревом, бо має звичку вільно розкидувати свої гілки в усі боки. Тож, не дивно, що саме каштани стали незмінним символом Києва.

За лунним календарем, 27 травня – вдалий день для посадки. Розпочинати садівні роботи потрібно з десятої години ранку. Ми, українці, дотрималися усіх рекомендацій, традицій та звичаїв! Наш каштан, висаджений з неймовірно гарним настроєм, теплотою і любов»ю.  

«Ми з колегами зробили ще один крок до очикуваної перемоги вільної, могутньої, незалежної держави”, – впевнена директор Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району Світлана Рослякова. “Садженець обов»язково приживеться і віддячить нам, наступного року, рясним цвітом біло-рожевих свічок”, – додала пані Світлана.

То ж, в добру путь, наш маленький!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.