Концерт від наших вихованців”Від серця до серця”

Сьогодні кожен хоче сказати слова вдячності нашим хлопцям, що боронять свободу та цілісність України!

Зворушлива зустріч з вдячністю у серці, зі сльозами на очах та з вірою у перемогу відбулась сьогодні в одній з лікарень нашого міста.

Вихованці Центру творчості підготували невеликий концерт “Від серця до серця” нашим пораненим бійцям.

Діти, батьки, педагоги були єдині у бажанні подарувати тепло своїх сердець нашим воїнам.

Яскрава ” Подорож Україною в танці” представили вихованці Народний художній колектив України “Ансамбль танцю “Вітамінчики” ( художній керівник Олена Мельник, педагог-хореографа Ольга Белашевська).

Веселіі дитячі пісні у виконанні вихованців вокальної студії ” Веселі нотки” ( керівник Наталія Некрасова” не залишили нікого байдужими. Найменші вихованці гуртка “Дивогоайчик” (керівник Олена Клеванська) дебютували зі смішними дитячими віршиками. Навіть сльози були на очах через хвилювання, що виступають перед такими поважними глядачами.

Що таке доброта глядачі почули від вихованців театральної студії ” Мельпомена” (керівник Ксенія Ніколенко).

Драйвовий танець у виконанні “Кенді Денс” ( керівник Олена Савченко) не залишив нікого байдужими.

А ще приємно було бачити наших професійних артистів Андрія Стукала, що заспівав авторські пісні та Олену Клеванську, разом з якою фінальну пісню співали всі присутні!

На завершення заходу діти передали нашим захисникам смаколики спечені матусями та бабусями, “вітамінні бомбочки”, що піднімуть імунітет та допоможуть одужати. Також вручили обереги та листи з малюнками та побажаннями.

Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійному концерті! Хто готував дітей, хвилювався і підтримував, хто донатив, випікав смаколики та готував ” вітамінні бомбочки”.

Дякуємо всім, хто купував, пакував, доставляв, знімав фото та відео!

Віримо в ЗСУ! Вклоняємось захисникам! Наближаємо нашу перемогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.