Наші “Цікаві канікули з ЦТДЮ”

23-27 жовтня проходили наші майстер класи в рамках “Цікавих канікул з ЦТДЮ”.
До нас завітали учні Київського ліцею “ЕКО” №198, СШ №200 імені Василя Стуса, СШ І-ІІІ ступенів N 96 ім. О. К. Антонова, СШ№154, СШ№185.
Діти поринули у світ анімації Photoshop з Макаровою Катериною Юріївною керівником гуртка WEB-дизайну та комп’ютерної графіки . Учні створили власного привида, а далі змогли анімувати його у програмі Photoshop. Керівник гуртка Електроніки та винахідництва «Volt» Кондрач Віталій Петрович розповів учням як складати схему з вентилятором, який діти змогли самі запустити.
Діти малювали акварельний натюрморт в студії образотворчого мистецтва та дизайну під керівництвом Ізаак Лариси Іванівни. Також створювали прикраси в техніці декупаж з гуртком Handmade під керівництвом Мархонос Світлани Миколаївни.
А на гуртку Дизайн інтерʼєру розробили планування власної кімнати разом з Анніковою Валерією Володимирівною. Ну а на останок спробували себе в програмуванні роботів разом з гуртками робототехніки “Евріка”на чолі з Іванченко Веронікою В’ячеславівною та “Робот GO“ (M-BOT) на чолі з Іванченко Анною Володимирівною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.