Оздоровлення дітей влітку

Щороку, у більшості з нас, виникає питання де і як оздоровити свою дитину влітку. До вибору місця відпочинку ми, батьки, ставимось досить уважно і прискіпуємося до дрібниць. З огляду на те, що в країні й досі тривають військові дії і воєнний стан ніхто не скасовував, ніжитися під променями сонця на чорноморсько-азовському узбережжях українським дітлахам цьогоріч зась. А от подихати гірським повітрям – будь ласка!

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради інформує про організацію в 2022 році у «Дитячому закладі санаторного типу» лікувально-оздоровчий комплекс «Верховина» (далі – ДЗСТ ЛОК «Верховина») відпочинку дітей міста Києва, у тому числі тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
На оздоровлення дітей, з бюджету міста Києва віділено гроші для оплати 235 путівок. Орієнтовна вартість однієї путівки, зазначають у Департаменті, становить 17 тисяч 850 гривень. Оплата батьків складає 20% від цієї вартості.

Лікувально–оздоровчий комплекс «Верховина» розташований в районному центрі смт. Верховина, що у Івано-Франківській області, по вулиці Поповича, 9. Неподалік протікає річка Чорний Черемош. На відстані 300 метрів від території оздоровниці обладнано місце для купання з облаштованим пляжем на річці Ч.Черемош.

Заклад розрахований на 300 місць з 5-ти разовим харчуванням. Термін перебування дітей складає 21 день.
Графік заїздів:
I зміна – з 03.06 по 23.06.2022
II зміна – з 25.06 по 15.07.2022
III зміна – з 17.07 по 06.08.2022


За додатковою інформацією просимо звертатись до Департаменту за тел. 279-69-66

E-mail для листування: ozdorov.kmda@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.