Ознаки підозрілих предметів

Спецпідрозділи продовжують знешкоджувати небезпечно-вибухові пристрої на деокупованих територіях. Понад 300 га землі щодня перевіряють піротехніки місця базування окупантів, покинуті бойові позиції та всі території нашої країни: міст, містечок, сіл тих областей, де велися активні бої. Зокрема, й досі працюють на Київщині. Сапери Нацгвардії знаходять та знешкоджують снаряди у спеціально відведених місцях. В Нацполіції зазначають, що нині знаходять авіаційні бомби, касетні боєприпаси, мінометні міни, снаряди до гармат. І додають, що найнебезпечнішими є нездетоновані вибухівки, тобто ті, які не розірвалися.

В Національній поліції акцентують увагу людей на зовнішньому вигляді підозрілих предметів. Це: залишені без нагляду валізи, коробки, пакунки та пакети в місцях з масовим перебуванням людей, поруч з об’єктами критичної інфраструктури або у зовсім нехарактерних для такої речі місцях; зовнішня схожість предмету на боєприпаси та піротехнічні вироби; характерний запах (гасу, розчинника, паливно-мастильних і хімічних матеріалів). Також серед ознак, що вказують на можливу належність підозрілого предмета до вибухового пристрою, – наявність сторонніх підозрілих предметів у дверях, вікнах, дереві, закріплених за допомогою дроту, ниток, важелів, шнурів тощо.

так може виглядати вибухівка

Під пильним оком поліції залишаються діти! Саме малеча проявляє значний інтерес до всього нового та невідомого. Аби убезпечити себе та дітей від важких наслідків вибухівок, у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві, записали відеозвернення, в якому детально пояснили як себе поводити в разі небезпечної знахідки.

З правилами поведінки, у разі виявлення підозрілих предметів, можна ознайомитися за покликанням: https://fb.watch/cUWIYQ_6lW/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.