Підсумки та стратегія розвитку ЦТДЮ

Січень – старт для всього нового! 2022 рік – рік Чорного Водяного Тигра. За ствердженнями астрологів, Тигр – тварина з невичерпною енергією, яка долає будь-які перешкоди. І хоча в назві присутній чорний колір, на працездатність він ніяк не вплине, кажуть фахівці і зауважують, що особливо сприятиме людям, які вміють ставити цілі і досягати результатів. А чітко зазначені задачі та шляхи їх вирішення – запорука успіху в будь-якій справі.

З грандіозними планами в рік поточний увійшов і педагогічний колектив комунального позашкільного закладу Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва. Напередодні Старого нового року у “Світлиці” Центру творчості традиційно зібрався увесь колектив на педагогічну раду. Освітянський захід, як годиться, відкрила директор закладу Світлана Рослякова. В своєму звернені очільниця підвела підсумки роботи минулого року і звернула увагу колег, що цьогоріч закладу виповнюється 85 років!Тому, з нагоди святкування ювілею, буде створена робоча група, яка, власне, і займеться підготовкою до урочистостей.

Крім цього, на педагогічному зібранні презентувалися одразу дві масштабні теми: обговорення стратегії розвитку та імідж позашкільного навчального закладу і атестацію співробітників ЦТДЮ.

“Ідей виявилося чимало. Сьогодні на педраді ми озвучили колегам, на наш погляд, найцікавіші”, – зазначає заступник директора з навчальної роботи Ірина Іванникова. “Кадри вирішують все”, – впевнена пані Ірина. “За минулорічними підсумками лідерами стали освітнє середовище, театральний напрямок та ЗМІ, художньо-естетичний напрямок та STEM-лабораторія. Однак, якщо хтось з колег запропонує креативну, цікаву ідею розвитку свого напрямку, ми обов’язково розглянемо і будемо втілювати її у життя разом,” – додала завуч закладу.

Не менш цікавою була і друга частина заходу – атестація співробітників ЦТДЮ. Свої творчі лабораторії представили 9 співробітників позашкільного закладу: 

Ольга Белашевська – педагог-хореограф народного художнього колективу ансамблю танцю “Вітамінчики”;

Наталія Блінова – педагог-хореограф студії розвитку “Дошколярик”;

Микола та Олександр Хоменки – керівники гуртка “Шахи і шашки”;

Олена Клеванська – культорг;

Валентина Рудич – методист національного патріотичного виховання;

Ольга Хомякова – завідуюча науково-технічним відділом;

Гелена Левіщенко – завідуюча естетичним відділом;

Світлана Пустільнік – методист науково-технічного відділу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.