Самоосвіта або для чого вчителю курси підвищення кваліфікації

Професійна підготовка педагога – процес безкінечний. А тим паче сьогодні, коли сучасний світ, напрочуд, стрімкий та динамічний. І бути на хвилі теперішніх трендів, володіти новітніми технологіями, змушують викладачів постійно підвищувати свій професійний рівень. Адже відповідати вимогам або мати найвищу категорію класності – це не лише освітянський обов”язок, а й справа честі.

Систематичне навчання вчителя дорівнює помітному прогресу вихованців у здобуванні якісної освіти. І не важливо чи це науково-технічний напрям, чи мистецько-розважальний. Переможці цього процесу усі: педагоги, діти та їхні батьки.

Педагоги позашкільної освіти Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва постійно самовдосконалюються. Так, нещодавно, керівники Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю “Викрутаси” Єлизавета Скрипник та Анна Матюшина, взяли участь у ІІ Всеукраїнському форумі митців у галузі хореографічного мистецтва “Хореографія без кордонів”. Інтенсивне дводенне навчання пройшло у місті Рівному. Наші викладачі не лише оновили теоретичні знання, а й закріпили їх на практичних заняттях – майстер-класах, які провели викладачі кафедри хореографії РДГУ та члени Ради танцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.