Українські посиденьки-2023

17 листопада пройшло наше родинне свято “Українські посиденьки”- так називався неймовірно теплий творчий захід, що відбувся в Центрі творчості дітей та юнацтва на Чистяківській до Дня позашкілля міста Києва. 24 лютого 2022 року розділило наше життя на ДО та ПІСЛЯ. Але дало кожному з нас розуміння, наскільки нам усім цінно все, що пов’язане з нашою ідентичністю: мова одяг, традиції, кухня, творчість. Дало розуміння, що Україна це тренд. Що українське це не про музеї та одяг на свята. Це про сучасність і неповторність нашої нації.

Неймовірно приємно було почути слова привітання з нагоди Дня позашкілля від очільника Святошинської освіти Олексія Сукеннікова та начальника відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти Лілії Ревуцької.

Ми отримали чудовий творчий подарунок, гумореску Павла Глазового від наших гостей, директорів позашкільних навчальних закладів району.

Сьогодні педагоги-позашкільники ділились своєю творчістю. Це і чудові театральні мініатюри, хореографічні композиції, веселі сценки, авторські пісні, розіграші та символічні подарунки. Педагоги, що працюють в закладі понад 30 років отримали подяки та символічні подарунки від директора Світлани Рослякової. Традиційно працівники, які прийшли до закладу в цьому навчальному році, пройшли веселі творчі випробовування та були прийняти до ЦТДЮ-шної родини. На завершення творчих посиденьок всі учасники дійства злилися в один оркестр та заспівали всесвітньо відомий хіт The Beatles – Hey Jude. А в холі закладу всі учасники дійства могли ознайомитись з виставками художниці Анелі Кузьменко, майстрині Світлани Мархонос та кераміста Миколи Ярошко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.