Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району доєднався до Маршу миру, що проходить у рамках загальноміської акції «Мир і єдність Україні!»

Сьогодні, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру.День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.В Україні День миру встановлений Указом Президента у 2002 році і відзначається щороку у Міжнародний день миру – 21 вересня.

До Міжнародного дня миру у Києві щорічно проводиться Марш миру на підтримку інших держав, що відстоювали та відстоюють мир.Заавідуюча історико-краєзнавчого музею «Пам’ять» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району Валентина Рудич доєдналася до Маршу миру, що проходить у рамках загальноміської акції «Мир і єдність Україні!»

У столиці участь у цій акції взяли керівництво міста, представники центральних органів виконавчої влади, представники ООН, громадських організацій ветеранів, інвалідів, жінок, учасники антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та молодь Києва.О 10:30 відбулося покладання квітів біля Меморіалу (пам’ятника) воїнам України, що загинули в Афганістані (вул. Лаврська, 27).

Після цього учасники акції урочистою ходою попрямували до Національного музею історії України у Другій світовій війні, де відбувся святковий мітинг та концерт.У концерті брали участь виховані нашого Центру Народний художній колектив ансамбль танцю “Вітамінчики”.

Бажаємо усім нам мирного неба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.