“Творча толока “до Дня Соборності України

19 січня в нашому Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва відбулась “Творча толока “до Дня Соборності України.

На одній сцені об’єдналися майже всі вихованці нашого Центру.На початку концерту директор ЦТДЮ Світлана Рослякова привітала учасників зі святом та побажала миру та злагоди дітям та їх родинам. Народний художній колектив ансамбль танцю “Вітамінчики” подарував запальні українські танці. Зігріла душу чуттєва танцювальна композиція від Зразкового ансамблю сучасного танцю “Едельвейс”. А Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю “Стелз” запалив своїм танцювальним флешмобом всіх учасників дійства. На сцені лунали яскраві пісні від вихованців Вокальної студії “Веселі нотки” та Студії естрадного вокалу “Консонанс”. Театральна студія «Мельпомена» та музично-театральний гурток“ДИВОГРАЙЧИК” подарували глядачам неймовірні театральні постановки та виразно зачитували вірші. Наші педагоги Андрій Стукало керівник студії “Чарівні струни” та Олена Клеванська керівник музично-театрального гуртка “ДИВОГРАЙЧИК” подарували глядачам чарівні пісні.

Неймовірно що на концерті діти дізнавались цікаві факти про Україну та брали участь у майстер-класах від майстрів нашого Центру. Всього було 4 локації майстер-класів.

На локації “Handmade” на чолі з керівником Світланою Мархонос діти створювали “Патріотичний Браслет”. Разом з керівником гуртка Акварельки Ольгою Міліцькою діти робили книжкову закладку “Патріотичний Гусачок”

А на майстер-класі від гуртка “Художня кераміка”на чолі з Миколою Ярошко можна було створити глиняну іграшку “Свищика”. На локації під керівництвом Ганни Іванченко керівника гуртка “Дивосвіт” діти вирізали жовто-блакитних голубів, якими потім прикрашали плакат “Україна Єдина”- створюючи прапор Миру.

Насамкінець нашого чудового дійства всі учасники заспівали “Україна” Тараса Петриненка та запалили ліхтарики!Україна вільна, соборна, єдина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.