8-9 травня традиційно вшановуємо День пам’яті та примирення 🌾🙏

7 травня біля пам’ятника «Загиблим верстатобудівникам» поруч із заводом «Веркон» згуртована Галаганівська родина вшанувала пам’ять всіх полеглих та живих ветеранів, учасників Другої світової війни.

Виразити свою шану та до покладання квітів зібралися: керівництво Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на чолі з головою Сергієм Анатолійовичем Павловським, полковник районного військового комісаріату Євген Юрійович Яковчук, громада Святошинського району та мікрорайону Галагани.

🥀З року в рік керівництво та вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району разом з керівництвом та учнями гімназії № 154 готують неперевершене концертно-театралізоване дійство, яке не залишає байдужим жодного із присутніх на святі. 🥀

🙏💛Вітаємо з Днем пам’яті і примирення! Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Бажаємо щиро пишатися перемогою героїв нашої Батьківщини. Бажаємо жити щасливим сьогоденням і з великою світлою надією дивитися в майбутнє. І нехай цей світ з кожним днем відкриває для тебе добрі сторінки довгої книги, в яких немає війни, ворожнечі і розрухи.

З Днем перемоги, днем пам’яті та надії!💛💙

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.