#Цікаві_осінні_канікули📢 «Осіння депресія» і як її приборкати !

#Цікаві_осінні_канікули📢Прямий ефір «Осіння депресія» і як її приборкати відбувся!

😎🔺Учасники та глядачі мали нагоду:

🔸Зрозуміти, чим осіння депресія відрізняється від депресії 🔸Дізнатися, що є причиною поганого настрою

🔸Що робити для того, щоб покращити емоційне самопочуттяІ як додаток до прямого ефіру – техніки арт-терапії, що допоможуть розслабитись та звільнити простір для позитивних думок.

‼️Ці техніки можна використовувати навіть тим, хто “не вміє малювати”

‼️🖍Арт-терапія спрямована на відновлення і гармонізацію психічного стану людини, формування здатності знаходити оптимальні для неї способи поведінки.

🟨Дудлінг (doodling) як стиль малювання походить від англійського слова doodle (несвідомі каракулі). Дудлінг – це техніка малювання простих фігурок (точок, кружечків, каракуль) або переплетених між собою прямих і вигнутих ліній. З таких маленьких елементів потім складаються гарні, складні картини.

🟧Зентангл (zentangle, від «zen» – врівноваженість, вчення про споглядання і «rectangle» – квадрат) був створений Ріком Робертсом і Марією Томас в якості запатентованої методики малювання. Творці пропонують малювати на білих аркушах чорнилом, лінерами або гелевою ручкою. На відміну від дудлінга, процес створення малюнків в зентанглі вимагає великої концентрації уваги. Обидві ці техніки дозволяють відчути себе справжнім художником і розвинути навички малювання. Крім того, вони допомагають розвіяти нудьгу і зняти внутрішнє напруження, впоратися зі стресом, агресією і поліпшити своє самопочуття за допомогою візерунків, орнаментів і різних патернів.

🌼Техніка “Долонька”Матеріали: папір, ручка (лінер, олівець).Виконання: на аркуші паперу обведіть свою руку і заповніть простір всередині контуру візерунками. Не роздумуйте довго, не переймайтесь про результат, будьте у процесі створення свого малюнку. Думайте про те, що зараз актуально саме для вас – думки, переживання, почуття – і відпускайте їх на папір у формі візерунків. Коли ви повністю заповните свою долоньку візерунками, їх можна розфарбувати яскравими олівцями, як розмальовку-антистрес.

🦋Гарного настрою та творчих злетів 🌼🦋

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.