Dance style, або коли танець – це життя…

 29 квітня — день особливий для всіх, хто живе у ритмі танцю, адже у всьому світі він відзначається як Міжнародний день танцю. Ця дата обрана невипадково: 29 квітня 1727 року народився Жан Жорж Новер, великий французький балетмейстер, реформатор і теоретик хореографічного мистецтва, «батько сучасного балету». У 1759 вийшла його знаменита праця «Листи про танець і балети», де він обґрунтував принципи балету-п’єси, який втілюється засобами дієвих пантоміми і танцю в співдружності композитора, хореографа і художника.

Жан Жорж Новер – балетмейстр (Франція)

Хореографічний вид мистецтва налічує багатотисячолітню історію розвитку, і кожна епоха накладала свій відбиток на форму і структуру танцю. Але століття за століттям, в кожній країні, серед людей різних віросповідань танець набував все більшої і більшої популярності. За допомогою танців людина висловлює свої думки, почуття, які вона не може проговорити. Тобто отримує подвійний психотерапевтичний ефект.

Студія бальної хореографії “Лінія танцю”

Танець – це особливий вид мистецтва. Незалежно від стилю і напряму, саме він є міжнародною мовою тіла, бо танець – це поема, в якій кожен рух – слово. Саме пластикою, рухами під темп та ритм мелодій можна передати настрій, емоційні переживання виконавців постановок і вони стануть зрозумілими будь-якій національності.

Народний художній колектив ансамбль танцю “Вітамінчики”

Танець – це стиль життя для тих, хто обрав цей вид мистецтва. Важається, що найтанцювальнішою нацією є бразильці. Однак, сміливо можна сказати, що й українці не пасуть задніх. Лише в нашому Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва налічується 6 танцювальних гуртків різних напрямів: народна хореографія, бальна, сучасна, естрадно-спортивна тощо. Наші колективи популяризують такий вид мистецтва, як танець: культуру, історію, побут, традиції народів. Вихованці нашого центру прославляють Україну не лише в столиці та в межах країни, а й за кордоном: ближньому зарубіжжі та європейських країнах.

Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю “Стелз”

То ж вітаємо усіх причетних з професійним святом. Бажаємо йти по життю легко, виражайте себе, показуйте в танці всю свою сутність, до слова, живіть в ритмі танцю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.