« Інженерінг – фест 2020»

В суботу 12 грудня, дві команди STEM лабораторії брали участь у міському конкурсі учнівської молоді « Інженерінг – фест 2020».Незважаючи на те, що для виготовлення моделей було меньше тижня, наші конкурсанти зі своїми керівниками впорались із завданням та зробили круті судна на повітряній подушці.

Хочемо подякувати гуртку «Судномоделювання» під керівництвом Валерія Савелійовича Наливайко та конкурсантам Симиренку Володимиру та Пекнію Якову

А також гуртку «Вольт» під керівництвом Віталія Петровича Контрача та вихованців Гуменюку Назару, Ясинському Богдану. Та велика подяка Безпалому Богдану, який у зв`язку з хворобою інших учасників, захищав честь своєї команди та презентував модель.

Ми пишаємося вами та бажаємо нових перемог.

Також хочемо висловити подяку Равілю Євгеновичу Ільченку керівнику гуртка дріфт трайк «КАСТОМ» та Дмитру Олеговичу Колеснику керівнику гуртка «Популярна механіка. 3d моделювання» за допомогу. А також Ірині Олександрівні Іванніковій за технічну підтримку прямого ефіра.Завдяки нашій командній роботі, ми швидко та якісно впорались із поставленим завданням. Тому головне не перемога та навіть не участь.

ГОЛОВНЕ – КОМАНДА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.