STEM-тиждень в Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва

З 24 по 30 квітня 2021 року в Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва пройшов STEM-тиждень в рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM–весна-2021» #STEMтиждень_spring2021. Цього року подія відбулась в форматі онлайн у вигляді  «STEM-подорожі» #STEAM_подорож. Протягом подорожі були показані технічні можливості нашої STEM-лабораторії, професіоналізм керівників гуртків та творчій потенціал наших вихованців.

Ідеєю «STEM-подорожі» було створення героїв СтемКа та СтемКи від етапу вигадки до втілення в реальний світ та пригод цих героїв в гуртках нашої STEM-лабораторії:

🧷24 квітня – день Графічного-дизайну- з Катериною Макаровою – гурток «WEB-дизайн та комп’ютерна графіка», створили разом справжніх анімаційних персонажів СтемКа та СтемКу.

🧷25 квітня – день ГЕЙМ-дизайну- з Віталієм Козаком – гурток «Unity 3D.Створення відеоігор», наші персонажі стали героями справжньої відеогри.

🧷26 квітня – день 3D-моделювання- з Дмитром Колесником- гурток «Популярна механіка», наші герої за допомогою 3D-друку перейшли із віртуального світу в матеріальний.

🧷27 квітня- день Електроніки- з Віталієм Кондрачем- гурток «Електроніки і винахідництва «Volt», в наших героях запалало справжнє серце.

🧷28 квітня – день Робототехніки- з Антоном Манжелієм- гурток «Робототехніка «Евріка» та Данилом Зотовим – гурток «Robot-Go»   разом з героями робили перші кроки в програмуванні та примусили роботів рухатись!

🧷29 квітня – день Юного інженера- з Святославом Цигановим- гурток «STEM для початківців» та  Валерією Ключник- «Арт-студія Дивосвіт» герої стали учасниками створення найпростіших інженерних розробок та змагань .

🧷30 квітня – в Спортивно-технічний день – з Валерієм Наливайко- гурток «Судномоделювання», Богданом Войнаровським- гурток «Авіамоделювання», та Тимуром Ольховиком- гурток «Картингистів», герої робили перші кроки в судномоделюванні та літакобудуванні та ловили справжній драйв від змагань!

Дякуємо всім нашим керівникам за неймовірно творче проведення  «STEM-тижня»,  вихованцям за активну участь!  

Перегляд за посиланням https://www.facebook.com/hashtag/steam_%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.