Завідуюча історико-краєзнавчого музею «Пам’ять» Центру творчості дітей та юнацтва доєдналися до мітингу та покладання квітів до ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ В УКРАЇНІ

22.09.2021 РОКУ – ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ В УКРАЇНІ
22 вересня 2021 року, в день 80-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни, у нашій країні відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента України № 1020/2001 від 30.10.2001.
Свято партизанської слави встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їхньої пам’яті…».
Про це сказано в Указі Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року N1020/2001.
Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

Сьогодні у Парку партизанської слави о 10:00 відбувся мітинг та покладання квітів. Гості згадували двічі Героя Радянського Союзу генерал-майора С. Ковпака, двічі Героя Радянського Союзу генерал-майора О. Федорова та партизанів і підпільників Київщини часів Другої світової війни.
Завідуюча історико-краєзнавчого музею «Пам’ять» Центру творчості дітей та юнацтва Святошинськго району та Почесний гість нашого музею П.О. Канюка доєдналася до цього заходу.
Після цього учасники відвідали Київський міський Палац ветеранів, де відбувся святковий концерт.
Вічна шана партизанам-підпільникам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.