Інженерний тиждень 2024

29 січня по 4 лютого в нашому Центрі проходив Інженерний тиждень. Як і в попередні роки, вихованці наших гуртків з захватом приєднувались до експериментів, завдань та випробувань.
Вихованці гуртка “Вольт” на чолі з Віталієм Кондрачем прийняли естафету. Діти разом з педагогом створили простий Led світильник.
Юні інженери 3 групи студії “Дошколярик” під керівництвом Наталії Заганяйло сьогодні створювали справжні ракети, а потім весело запускали їх.
Малюки-дошколярики першої групи разом з Іриною Олександрівною створювали інтерактивну іграшку “Тягни-штовхай”.
гурток Судномоделювання під керівництвом Валерія Наливайка, створили дерев’яних роботів-спільників та познайомились з історією створення перших роботів Шейкі.
 А яких чудових медуз зробили маленькі інженери 4 групи “Дошколярик”під керівництвом Наталі Загоняйло.
Ось і вихованці гуртка “Акварельки” теж підтримали #інженернийтиждень та створили повітряну кулю.
В форматі #інженернийтиждень в ЦТДЮ вихованці Студії образотворчого мистецтва та дизайну під керівництвом Лариси Ізаак експериментували з геометричними фігурами Танграм.
Дітки 5 групи студії розвитку Дошколярик сконструювали власні “Пружні ракети”, які можуть летіти високо-високо, до зірок і інших планет.
Вихованці гуртка Handmade на чолі із Світланою Мархонос на #інженернийтиждень в ЦТДЮ робили проект Гусінь.
Наука чи чаклунство? Юні інженери гуртка STEM для початківців разом с керівником Ганною Володимирівною створили антигравітаційний столик.
Вихованці гуртка “WEB DESIGN та комп’ютерна графіка”  створили Квіти за допомогою геометричних перетворень в програмі ілюстратор та примусили розквітати в воді за рахунок поверхневого натягу.
Вихованці гуртка “Художня кераміка” під керівництвом Миколи Ярошка приєднались до прєктів #інженернийтиждень.
Спробували зробити Вежу, прототипом якої є конструкція, запатентована ще у 1896 році інженером Володимиром Шуховим.

Facebook

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.